Linie technologiczne, disolwery, mieszalnieki, kadzie, pojemniki, prasy

IRCOM-EKT z siedzibą w Kijowie na Ukrainie istnieje od 1994 r. Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną i dostarczamy na światowe rynki kompleksowe rozwiązania do kofekcjonowania (rozlewania) produktów. Projektujemy, wykonujemy i dostarczamy urządzenia do nalewania i pakowania produktów dla różnych gałęzi przemysłu chemicznego, np. farb, lakierów, tynków, podkładów, olejów, smarów, kosmetyków a także chemii gospodarczej. 

Dysponujemy szeroką paletą urządzeń – od dozatorów do pojedynczych zastosowań, poprzez urządzenia półautomatyczne aż do zaawansowanych automatycznych linii rozlewczych zawierających systemy podawania opakowań, pokryw i etykietowania. Dzięki temu spełniamy wymagania wszystkich naszych klientów.

Nasi projektanci i programiści dokładają wszelkich starań by, w oparciu o najnowsze technologie i materiały, zaoferować Państwu urządzenia zaspokajające Państwa potrzeby dziś i w przyszłości. Dzięki potrzebom naszych klientów wypracowaliśmy i wdrożyliśmy szereg nowoczesnych rozwiązań dla rynku chemicznego. W naszej produkcji wykorzystujemy podzespoły znanych europejskich firm takich jak CAMOZZI, FESTO czy też FLINTEC.

Nasze urządzenia posiadają oznakowanie CE i mogą być wyprodukowane również z przeznaczeniem do stref zagrożenia wybuchem EX zgodnie z Europejską Dyrektywą ATEX 94/9/WE.

Pobierz katalogi

Początek strony